poniedziałek, 23 października 2017

Darmowe metody, które powienienieś poznać - naturoterapeutka Barbara Kazana

Była farmaceutka, a obecnie naturoterapeutka - Barbara Kazana - dzieli się prostymi i tanimi sposobami na zdrowie.1:40 płukanie ust olejem -oczyszczanie organizmu z toksyn, wirusów, grzybów itp., 
oczyszczanie zatok,
13:10 - pasta/masełko dr Budwig
20:25 - olej rycynowy- substancja przeczyszczająca, leczy również guzy
 (włącznie z nowotworowymi), cysty, torbiele, mięśniaki macicy, torbiele wątroby, tłuszczaki, kaszaki, gangliony - robimy okłady na noc.
32:00 akupresura stóp

7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Proszę, może Pani napisać skargę do właściciela filmiku, czyli STUDIO VTV1, że źle napisali tytuł filmu https://www.youtube.com/watch?v=W-8RcYZRie0

   Usuń
 2. Jeżeli chodzi o zatoki to polecam również stronę http://www.chorezatoki.pl/, na której można dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy związanych z leczeniem zatok.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zbiór metod innych zielarzy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ostatnio bardzo przekonałam się do nawilżaczy powietrza https://duka.com/pl/agd/nawilzacze-powietrza które wspaniale jak dla mnie wpływają na stan mojego zdrowia. Nie dość, że samo powietrze staje się bardziej wilgotne to jeszcze od razu lepiej mi się oddycha. Ma to wielki wpływ chociażby na stan snu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dorota Zawadzka1 czerwca 2019 11:27

  Jeśli mi zależy na oczyszczeniu zapachów w domu to używa neutralizatora zapachu https://neutralizatoryzapachu.pl/ który przede wszystkim zwalcza brzydką woń, a nie ją maskuje. W takim wypadku mogę być pewna że wszystko działa tak jak należy.

  OdpowiedzUsuńRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...